Informācija

Par FoxArchery

Lapsām (Fox) piemīt specifiskas medīšanas prasmes un tādas īpašības kā gudrība, veiklība, ātra domāšana un izveicība, no kurām visas ir būtiskas arī cilvēkam, lai šautu ar loku. No tā iedvesmojoties, radās ideja sava uzņēmuma nosaukumam – FoxArchery.

Kad un kur cilvēki pirmo reizi sāka lietot lokus un bultas, precīzi nav zināms, tomēr pirmie zināmie to izmantotāji ir senie ēģiptieši pirms vairāk kā 5000 gadiem. Latvijā loka šaušana sāka attīstīties 1960. gadā, bet kopš 1988. gada sāka veidoties dažādi loka šaušanas klubi, treniņi un rīkotas sacensības. Kopš tā laika, loka šaušana ik gadu iemanto arvien lielāku popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū un ne velti! Lokšaušana ir demokrātisks sporta veids kas neuzliek vecuma, dzimuma, vai citus ierobežojumus – šaut ar loku var jebkurš! Nodarboties ar loka šaušanu iespējams jau no 5. gadu vecuma ar speciāli bērniem piemērotu loku. Papildus tam, loka šaušana kā bērniem, tā pieaugušajiem rada azartu, jo izmantojot gan koncentrācijas, gan uzmanības spējas galvenais uzdevums ir trāpīt mērķī. Un tomēr interesanti, ka vienlīdz tā arī nomierina un rada stabilitātes sajūtu. Filmās redzēto vai grāmatās lasīto nebūt nevar salīdzināt ar paša izmēģināto dzīvē.

FoxArchery saviem klientiem galvenokārt piedāvā igauņu sadarbības partnera Falco produkciju. Pirmie Falco loki tika izgatavoti 1988. gadā un kopš tā laika, Falco kļuvis par atpazīstamu brendu visā pasaulē ar kura lokiem sportisti ir izcīnījuši daudz zelta medaļas. Visi šī partnera ražojumi ir 100% roku darbs, kas attiecīgi atspoguļojas arī kvalitātē.  Savukārt pārējā FoxArchery produkcija (arbaleti, kompaktloki) nāk tieši no ražotāja, kas garantē augstāko kvalitāti.